Firma ogólnobudowlana EM - REM

22.08.2013 komentuj (0)
Szanowni państwo robię ten wpis ku przestrodze. Jeśli jesteście z okolic Wrocławia i szukacie filmy ogólnobudowlanej nie decydujcie się na firmę EM-REM i ich usługi remontowe! to zwykli PARTACZE, OSZUŚCI I ZŁODZIEJE!!!
znalazłam ogłoszenie w internecie i zadzwoniłam. Przyjechał właściciel, zrobił rekonesans, cena wydawała się przystępna więc się zgodziłam. Właściciel poinformował mnie co potrzebuję i powiedział, że przyśle 2 pracowników i zajmie im to jeden dzień.
Okazało się, że połowa rzeczy, które kupiłam nie jest potrzebna, ale to nic bo rzeczy można oddać.  w poniedziałek o 8 stawił się 1 pracownik, po 2 godzinach pracy pierwszego dnia poszedł do domu bo ściana musiała wyschnąć. 2 dnia zaczął się prawdziwy cyrk niczym w znanym tvn programie "usterka" pan zaczął kłaść tapetę nie od tej strony, miał problem z dopasowaniem wzoru, ścian nie zagruntował a bąble na ścianie były na pół paska. Zadzwoniłam po właściciela, żeby przyjechał, ten przyjechał i owszem zobaczył co zrobił jego pracownik, poinformował mnie, że jutro odkupią mi tapetę i zrobią to na nowo.
Od tamtej pory nikt się nie pojawił, a właściciel tylko raz odebrał telefon, po czym gdy usłyszał, że to ja rozłączył się! Efekty są widoczne u góry na zdjęciu. Tapety odchodziły ze ścian całymi pasami, elektryka jest rozgrzebana a pomiędzy pasami po kilku dniach pojawiły się szpary.
Efekt końcowy jest taki, że musiałam ponownie na własny koszt zerwać tapetę, zamówić nowego fachowca i kupić dodatkową tapetę bo położona przez firmę EM-REM nie nadaje się do niczego!!
Firma EM-REM to zwykli złodzieje i oszuści nie polecam tej firmy!!!

archiwum

styczeń

kategorie

linki

Q
psycho-logicznie
bajkopisarze
Krzysztof
© 2003-2007 copyright ownlog.com